Liitu Lexus NX-i uudiskirjaga ja saad esimesena kõige värskemaid uudiseid otse oma postkasti.

Sinu andmed

Toyota Baltic AS (TBA), Järvevana tee 7b, 10132 Tallinn, Eesti, ja Toyota Motor Europe NV/SA (TME), Avenue du Bourget / Bourgetlaan 60, 1140 Brüssel, Belgia („vastutavad töötlejad“), koguvad sinu isikuandmeid (nagu allpool märgitud) allpool kirjeldatud eesmärkidel.

Kui esitad meile proovisõidu, hinnapakkumise või lisainfo saamise, kohtumise kokkuleppimise või muu teabe saamise taotluse seoses Lexus toodete, teenuste või rakendustega meie Lexus veebilehe või rakenduse kaudu, kohaldatakse järgmisi eeskirju:
- Sul palutakse esitada meile järgmised isikuandmed: nimi, telefoninumber ja/või e-posti aadress;
- Me kasutame neid isikuandmeid üksnes sinu taotluste täitmiseks ja järeltegevusteks;
- Sinu isikuandmeid ei jagata ühegi teise ettevõttega, välja arvatud siis, kui sinu teatud taotlusi võidakse täita sinu valitud volitatud edasimüüja/remonditöökoja abil; ja
- Selleks, et meie saaksime / sina saaksid sujuvalt jälgida sinu taotlustega seonduvat, hoiame sinu isikuandmeid alles ja kustutame siis, kui oled meile vastavasisulise teavituse saatnud.

Ülaltoodud eeskirju tuleb lugeda koos Lexus eraelu puutumatuse ja andmekaitse üldeeskirjadega, milles kirjeldatakse sinu isikuandmete töötlemise üldisi viise ning mille sa peaksid läbi lugema ja heaks kiitma. Palun klõpsa järgmistel linkidel.

Teavet, mida siia sisestad, kasutatakse vaid Sinu taotluse täitmiseks. Vaata lähemal meie andmekaitsepõhimõtetest.

Aitäh!

Aitäh, , et tunned huvi uue Lexus NX mudeli vastu! Palun kinnita uudiskirja tellimus e-kirjas, mille Sulle saatsime.