Bыбрать язык: по русски | eesti keel
MUDELID HÜBRIIDID PROOVISÕIDULE EDASIMÜÜJAD
UUDISKIRI SUVI 2010
 
Tere tulemast lugema esimest Lexuse uudiskirja. Siit leiate ülevaate Lexuse maailmas toimuvast, aga ka häid pakkumisi ja veidi meelelahutustki. Lexuse põhimõte on alati paremate lahenduste poole püüelda ja sellest lähtume ka uudiskirja koostamisel. Kuna selle eesmärgi saavutamiseks on olulisim lugejate arvamus, siis ootame nüüd ja edaspidi kõiki ettepanekuid ja arvamusavaldusi aadressil uudiskiri@lexus.ee
 
CT 200h
 
Maailma esimene ja ainus luksuslik kompaktklassi täishübriid CT 200h
2011. aasta alguses turule saabuv viieukseline mudel CT 200h on maailma esimene ja ainus luksuslik kompaktklassi täishübriid.
Loe edasi >
  Lexus Extracare'iga saate pikendada oma Lexuse garantiid 1 või 2 aasta võrra!
Kuna Teie sõiduk on oluline osa Teie elust, on Lexus loonud lisagarantii toote, mis kaitseb ootamatute kulude eest ning tagab Teile meelerahu ja palju muretuid kilomeetreid.
Loe edasi >
 
TEIE LEXUS SUVEKS KORDA   SUVISED HINNAD
 
Hooldatud ja tehniliselt korras sõiduauto tagab omanikule parima sõidunaudingu. Lexuse koolitatud spetsialistide poolt regulaarselt kontrollitud ja hooldatud autoga on teel olles ootamatu tehnilise rikke tekkimise tõenäosus kõige väiksem.
Loe edasi >
  Uskumatu, aga tõsi. Auto, millest olete unistanud, varustusega, mida olete alati soovinud, nüüd suviselt päikeseliste hindadega. Minge suvele vastu uue luksusliku Lexusega!
Loe edasi >
 
Lexus hindab Eesti kultuuri, toetades Rahvusooper Estoniat   Hästihoitud gurmeesaladus vanas kalurikülas
 
Lexus tunnustab kultuurisündmuste tähtsust nii maailmas kui ka Eestis, mistõttu toetame erilise uhkusega Rahvusooper Estoniat juba 7. aastat. Eriti oluliseks peame erakordsete kultuurisündmuste esitlemist, mis väljendavad Lexuse enda filosoofiat, täiusepüüdlust.
Loe edasi >
  Ühe jaoks tähendab luksuslik õhtusöök maitsenaudinguid tunnustatud restoranis, kus külalist teenindatakse nagu kuningat, teise jaoks aga koduses miljöös lähedaste ja sõpradega korraldatud vabas ning sundimatus vormis pidusööki.
Loe edasi >
 
HÜBRIIDI JÕUD
 
Lexus on uhke oma ainulaadsuse üle, olles maailma esimene ja ainuke automark, kes pakub luksuslike täishübriidautode mudelivalikut. Pöördelise uuenduse luksusklassi autode turule tõi Lexus maailma esimese täishübriid luksusmaasturi RX 400h näol 2005. aastal ning tänaseks on Toyota korporatsioon müünud maailmas juba ligi 2,5 miljonit hübriidi.
Loe edasi >
 
VASTA JA VÕIDA KINGITUS LEXUSELT
 
Lexuse uudiskirjast soovin kõige enam saada infot järgnevate valdkondade kohta (valida saab rohkem kui ühe vastuse):

uued mudelid ja mudelivärskendused
tehnoloogia ja innovatsioon
soodushinnad ja kampaaniad uutele sõidukitele
soodushinnad ja kampaaniad teeninduses
soovitused auto paremaks hooldamiseks
Lexuse uudised ja sündmused Eestis ja maailmas
ei soovi tulevikus mingit infot saada

Kõigi vastanute vahel loositakse välja Lexuse kingitus.
 
Jälgige meid: Facebook Twitter YouTube